Vizulo

Mezi naše přední obchodní partnery se kterými přímo spolupracujeme v uličním, architektonickém a komerčním LED osvětlení patří také lotyšský výrobce svítidel společnost VIZULO.

Katalogy VIZULO si můžete prohledénout níže, nebo nás s konkrétním dotazem neváhejte kontaktovat zde

Více o společnosti Vizulo

VIZULO znamená krásný design výrobku, vysoké technické parametry a vynikající kvalitu. Jsme společnost zabývající se výrobou a prodejem svítidel LED se specializací na pouliční, komerční, průmyslové a architektonické osvětlení LED.

VIZULO je výrobce světelné techniky se zaměřením na vývoj systému řízení inteligentních měst. Výzkum a vývoj vysoce kvalitních výrobků jsou prioritou společnosti a inženýrský tým VIZULO vznikl díky spolupráci s Riga Technical University - ve společnosti je zaměstnáno několik výzkumných pracovníků s doktorským titulem. Od svého založení v roce 2012 se společnost rychle rozrostla - ve skupině VIZULO dnes pracuje 100 lidí a naše výrobky pro osvětlení se exportují do 34 zemí světa:

Arménie, Rakousko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Německo, Velká Británie, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Izrael, Litva, Moldavsko, Maroko, Nový Zéland, Norsko, Peru, Polsko , Saúdská Arábie, Slovensko, Slovinsko, Jihoafrická republika, Španělsko, Srí Lanka, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Nizozemsko, Ukrajina, Spojené arabské emiráty.

Krátce nahlédnout do výroby můžete zde:

Více informací o výrobci svítidel VIZULO najdete oficiálních stránkách www.vizulo.com

Na českém trhu zastupujeme dlouholeté výrobce svítidel

logo1
logo2
logo3
logo4

Rychlý kontakt

Zobrazit všechny kontakty

+420 603 293 262 / info@hyperi-on.cz

Hyperi-on je značkou společnosti DAMIJA elektro s.r.o.
Na Náhonu 1165/17, 702 00 Ostrava-Přívoz, IČO: 02343312, DIČ: CZ02343312